OBS: Du finner nå lenker til nedlasting av media-filer nederst på det enkelte opptak sin avspillingsside.

Dato Tittel Foreleser Emne
Tommelnegl 27. januar 2023
Kl. 14.00
45 min
K102
Master th infomeeting
Start up meeting Part 2
Sule Yildirim MIS4900 Masteroppgave informasjonssikkerhet
Tommelnegl 27. januar 2023
Kl. 13.00
45 min
K102
Master th infomeeting
Seminar "no 1" Start-up Master Part 1 of 2
Sule Yildirim MIS4900 Masteroppgave informasjonssikkerhet
Tommelnegl 27. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
E211
Byggteknikk
Øvingstime
Jan Steinar Egenes BYGG1001
Tommelnegl 27. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
Smaragd 1 (S206)
Prosjektplanlegging Tom Røise PROG1004 Programvareutvikling
Tommelnegl 26. januar 2023
Kl. 13.15
105 min
S415
Produktutvikling 3D Printing Åsmund Løvås MASG1002
Tommelnegl 26. januar 2023
Kl. 12.15
45 min
E211
SMF2292 - øvelse Aristidis Kaloudis og Ida Kristin Guttormsen Turi SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 26. januar 2023
Kl. 10.15
60 min
S415
Mekatronikk i prosjekt Ingrid Fjordheim Onstein MASG1002 Introduksjon til maskin
Tommelnegl 26. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
E211
SMF2292 Aristidis Kaloudis SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 25. januar 2023
Kl. 14.14
105 min
K102
Mikro 25.1.2023 Per Jacobsen SMF2291F Mikroøkonomi
Tommelnegl 25. januar 2023
Kl. 10.11
120 min
K102
Light source and light quality Peter Nussbaum IDG1004 Farge i grensesnittdesign
Tommelnegl 25. januar 2023
Kl. 08.15
105 min
K105
SMF2292 Aristidis Kaloudis SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 25. januar 2023
Kl. 08.10
115 min
Store Eureka, 2/3 Eureka
Forelesning fysikk 25/1-2023 Are Strandlie IFYKJG1000 Fysikk/kjemi
Tommelnegl 24. januar 2023
Kl. 14.15
105 min
K102
Byggteknikk
Se undervisningsplan
Jan Steinar Egenes BYGG1001
Tommelnegl 24. januar 2023
Kl. 12.10
115 min
Store Eureka, 2/3 Eureka
Forelesning fysikk 24/1-2023 Are Strandlie IFYKJG1000 Fysikk/kjemi
Tommelnegl 24. januar 2023
Kl. 10.10
180 min
K113
IMT4126 - Lecture 1 Patrick Bours IMT4126 Biometrics
Tommelnegl 23. januar 2023
Kl. 15.15
180 min
A154
Topic 1 - Exercise Slobodan Petrovic IMT4124 Kryptologi
Tommelnegl 23. januar 2023
Kl. 11.15
180 min
S411
Topic 1 - Lecture Slobodan Petrovic IMT4124 Kryptologi
Tommelnegl 20. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
Smaragd 1 (S206)
Smidig utvikling + Scrum Tom Røise PROG1004 / IDATG1002
Tommelnegl 20. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
E211
Byggteknikk
Øvingstime
Jan Steinar Egenes BYGG1001
Tommelnegl 19. januar 2023
Kl. 12.15
105 min
E211
SMF2292 - øvelse Aristidis Kaloudis SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 19. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
E211
SMF2292 Aristidis Kaloudis SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 19. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
S415
Produktutvikling Davar Hemyari MASG1002
Tommelnegl 19. januar 2023
Kl. 09.53
105 min
S415
Produktutvikling Davar Hemyari MASG1002
Tommelnegl 18. januar 2023
Kl. 10.15
105 min
S410
Det var en gang et cyberangrep (Gjesteforelesning) Erik Hjelmås IDATG2202 Operativsystemer
Tommelnegl 18. januar 2023
Kl. 10.12
120 min
K102
Introduction to Human Colour Vision Peter Nussbaum IDG1004 Farge i grensesnittdesign
Tommelnegl 18. januar 2023
Kl. 08.15
105 min
K105
SMF2292 Aristidis Kaloudis SMF2292 Kvantitative og kvalitative metoder
Tommelnegl 18. januar 2023
Kl. 08.10
115 min
Store Eureka, 2/3 Eureka
Forelesning fysikk 18/1-2023 Are Strandlie IFYKJG1000 Fysikk/kjemi
Tommelnegl 17. januar 2023
Kl. 14.22
105 min
B210
Oppstart Ole Kristian Haug BYGG2261 Arealplanlegging og digital modellering
Tommelnegl 17. januar 2023
Kl. 14.15
105 min
K102
Byggtenikk
Bygningsfysikk
Jan Steinar Egenes BYGG1001 Byggteknikk
Tommelnegl 17. januar 2023
Kl. 12.15
105 min
K102
Lecture 1 Andrii Shalaginov IMT4133 Data Science for Security and Forensics