|
Dato |
Tittel |
Foreleser |
Emne |
|
20. august 2016 Kl. 19.00 10 min
|
Del 12 - Minnekretser |
Henning Gundersen |
Kurs i digitalteknikk |
|
23. september 2016 Kl. 11.03 10 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
Kompositter |
Gjesteforeleser |
BYG2311 Materiallære for Bygg H16 |
|
12. oktober 2016 Kl. 17.48 13 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
Intro oblig 2 |
Anne Grethe Syversen |
SMF2211 |
|
26. april 2017 Kl. 13.15 20 min K105 |
O: Retting - oblig (Alle på campus ta med oppgave printet og stiftet) |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
SMF 1183 Kvalitetsledelse VÅR 2017 |
|
20. august 2016 Kl. 15.00 34 min
|
Del 8 - MUX, DEMUX, RAM, ROM |
Henning Gundersen |
Kurs i digitalteknikk |
|
1. mars 2016 Kl. 09.18 42 min C007 |
IMT4661 Day 3 - First hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4661 |
|
4. oktober 2017 Kl. 13.15 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
Bacheloroppgave infomøte Info for BIS, BSP, BDR, BPU, BIDAT og BWU |
Hilde Bakke |
Felles info bacheloroppgave h17/v18 |
|
9. februar 2016 Kl. 10.15 45 min C007 |
IMT4661 Second Class -- Second hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4661 |
|
23. februar 2016 Kl. 15.15 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Kvalitetsledelse time 12 |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
SMF1183 |
|
1. mars 2016 Kl. 13.15 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
IMT4661 Day 3 - Fourth hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4661 |
|
11. oktober 2016 Kl. 10.15 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Salg og operasjonell planlegging time 1 |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
TEK2031 |
|
9. februar 2016 Kl. 11.15 45 min C007 |
IMT4661 Second Class -- Third hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4661 |
|
19. april 2016 Kl. 15.16 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
IMT4651 Second Class -- Fifth Hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4651 |
|
4. september 2017 Kl. 09.15 45 min K105 |
Kap.plan og TOC (time 2) |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
TEK2031 |
|
28. august 2017 Kl. 08.15 45 min K105 |
Prosess-strategi og -kartlegging time 1 |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
TEK2031 |
|
22. november 2016 Kl. 11.15 45 min K102 |
Oppsummeringsforelesning del 2 |
Anne Grethe Syversen |
SMF2211 |
|
15. november 2016 Kl. 10.15 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Innkjøp |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
TEK2031 |
|
28. august 2017 Kl. 15.15 45 min K105 |
GEO1121 Vektor-struktur del 2 |
Sverre Stikbakke |
GEO1121 GIS Intro |
|
10. februar 2017 Kl. 14.15 45 min K105 |
|
Klaus Bratlie |
SMF2051 |
|
2. februar 2016 Kl. 15.15 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
IMT4661 Day 1 - Fourth hour |
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4661 |
|
21. august 2017 Kl. 12.15 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
Introduksjon til emnet |
Sverre Stikbakke |
GEO1121 GIS Intro |
|
28. august 2017 Kl. 14.15 45 min K105 |
GEO1121 Vektor-struktur |
Sverre Stikbakke |
GEO1121 GIS Intro |
|
19. april 2016 Kl. 12.15 45 min Lille Eureka, 1/3 Eureka |
|
Jose Julio Cabeza Gonzalez |
IMT4651 |
|
17. august 2017 Kl. 15.15 45 min K102 |
Allmøte for ansatte |
Gunnar Bovim |
Allmøte |
|
30. mars 2017 Kl. 09.15 45 min A153 |
IMT4307 Serous Games - Dementia |
Simon McCallum |
IMT4007 |
|
27. januar 2017 Kl. 14.07 45 min K102 |
Investering og finansiering del 2 |
Per Jacobsen |
Investering og finansiering del 2 |
|
7. september 2016 Kl. 11.15 45 min K105 |
|
Frode Volden |
IMT 4110 Scientific Metodology and comunication |
|
26. januar 2016 Kl. 14.20 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Kvalitetsledelse time 5 |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
SMF1183 |
|
8. mars 2016 Kl. 15.15 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Kvalitetsledelse time 16 |
Eirik Bådsvik Hamre Korsen |
SMF1183 |
|
31. januar 2017 Kl. 09.15 45 min Store Eureka, 2/3 Eureka |
Merkevarebygging kap 7, del 2 |
Anne Grethe Syversen |
SMF1261 |