Forelesninger på nett
Publiserte opptak
Strømming
Planlegg opptak
Dette systemet er ikke lenger i aktivt bruk og har blitt erstattet av Panopto i løpet av sommeren 2023. Les mer
her
.
«
Første
‹
Forrige
1 av 11
›
Neste
»
Siste
Foreleser
Vis alle
Anders Oulie
Anders-Petter Andersson
Anne Cathrine Morseth
Anne Grethe Syversen
Are Strandlie
Arild Moldsvor
Aris Kaloudis og Endre Sølvsberg
Aristidis Kaloudis
Bernhard Markus Hämmerli
Bian Yang
Bjørn Olav Hogstad
Carl Stuart Leichter
Carla Susana Aqudelo Assuad
Daria Kovalevskaya
Deepti Mishra
Eigil Obrestad
Einar Bergsholm
Eirik Bådsvik Hamre Korsen
Eivind Merok
Elias Carayannis
Erik Hjelmås
Erjon Zoto
Eskild Narum Bakken
Fred Johansen
Fred Johansen, Lizhen Huang
Frode Volden
Gaute Wangen
Geir Olav Dyrkolbotn
Gjesteforeleser
Gunnar Bovim
Guri Krigsvoll
Halvor Holtskog
Hans Petter Hornæs
Henning Gundersen
Hilde Bakke
Ivar Moe
Iver Eugen Jensen
Jan O. Heimdal
Jan Steinar Egenes
Jeff Hamm
Jens-Petter Sandvik
Jialiang Peng
Jo Stigen
Jose Julio Cabeza Gonzalez
Karen Marie Øvern
Kiran Bylappa Raja
Klaus Bratlie
Knut Lindelien
Kyle Porter
Lars Nils Bakken
Lasse Øverlier
Laura Georg
Maria Lillemoen
Marie Elisabeth Gaup Moe
Martina Ortova
MHB
Nina Tvenge
Oddny Hoel
Olav Dammen, Focus Software
Ole Kristian Haug
Oliver Berget Skjølsvik
Patrick Bours
Per Harald Ninive
Per Jacobsen
PhD Examination
prof. Elias Carayannis
Rachael McCallum
Rolf Alexander Skar
Rune Hjelsvold
Simon McCallum
Slobodan Petrovic
Stewart James Kowalski
Sverre Stikbakke
Terje Bokalrud
Tom Røise
Tor Erik Nicolaisen
Trond Laupstad
Vasileios Gkioulos
Øyvind Jøsok & Benjamin Knox
Emne
Vis alle
Allmøte
BYG1371 Bygningsfysikk
BYG2301 Konstruksjonsteknikk HØST 2016
BYG2311
BYG2311 Materiallære for Bygg H16
BYGG2266 Planlegging, bygging og drift av veg.
BYGG2362 + TEK2112
BYGG2362 Universell utforming og TEK2112
DCSG1002
Disputas
ELE1071
ENE2041
Fagdag om innovasjon og digitalisering
Felles info bacheloroppgave h17/v18
GEO1121 GIS Intro
GEO2331
GEO2331 Juss og matrikkellære
IMAG2031 Matematiske metoder 2A
IMT 4110 Scientific Metodology and comunication
IMT 4110, Scientific methodology and communication, 2017
IMT 4114 Introduction to Digital Forensics
IMT 4116
IMT 4203
IMT1003
IMT1003 H17
IMT2243
IMT2261
IMT2282 Operativsystemer VÅR 2017
IMT25
IMT2571
IMT2631
IMT3005 Infrastructure as Code
IMT3005 Infrastructure as Code (IaC)
IMT3912
IMT4007
IMT4113
IMT4114 Introduction to Digital Forensics
IMT4115 Introduction to Information Security Management
IMT4126
IMT4127 Security Management Metrics
IMT4130
IMT4132
IMT4133 Data Science for Security and Forensics
IMT4152
IMT4204
IMT4309
IMT4651
IMT4661
IMT4841
Investering og finansiering
Investering og finansiering del 2
Investering og finansiering vår 2017
Jan O. Heimdal
Kurs
Kurs i digitalteknikk
Mikroøkonomi
MiXD, 3.semester
MSUMA
MTL
NISlab internal
NISlecture
NISseminar
Norwegian Biometrics Laboratory
PhD Examination
Prosjektledelse-/styring 2016
REA0012 Forkurs i matematikk for Tres og y-vei
REA0021 Forkurs i fysikk for TRES
REA1101
REA1141 Matematikk 1 HØST 2017
REA2071
REA2071F
REA2101
REA2101 Fysikk og kjemi
Seminar
SMF 1183 Kvalitetsledelse VÅR 2017
SMF002 Kommunikasjon og norsk
SMF1042F
SMF1042F Økonomistyring HØST 2016
SMF1182
SMF1182F
SMF1183
SMF1194F Bedriftsøkonomi med regnskap
SMF1261
SMF1301
SMF2051
SMF2151F
SMF2181
SMF2211
SMF2251 Statistikk
SMF2251F
SMF2292F Kvantitative og kvalitative metoder
SMF3012
SMF3021
SMF3052
SMF3081
SMF3081 Videregående Metodekurs 2016
SMF3081/SMF3071
SMF3081/SMF3071 Videreregående metode
SMF3082
SMF3082F
TEK1312 Materiallære
TEK2001
TEK2031
TEK2111
Tekna Research Day
TØL1001/1002 Ingeniørrollen
TØL1002
TØL1002 Ingeniørrollen våren 2017
TØL1011
TØL4024 Manufacturing Management
Dato
Tittel
Foreleser
Emne
21. august 2017
Kl. 08.15
465 min
A146
IMT 4115 - Seminar No. 1 - 2017
Programm see Blackboard
Bernhard Markus Hämmerli
IMT4115 Introduction to Information Security Management
24. februar 2017
Kl. 10.15
345 min
K102
Investering og finansiering
Per Jacobsen
Investering og finansiering
3. februar 2017
Kl. 10.15
285 min
K102
Investering og finansiering
Per Jacobsen
Investering og finansiering vår 2017
23. oktober 2017
Kl. 13.15
255 min
D101
Mobile/Embedded and Internet Forensics
30 Minutes extra time added to recording duration, in case of over-runs.
Carl Stuart Leichter
IMT4114 Introduction to Digital Forensics
9. oktober 2017
Kl. 13.15
255 min
Lille Eureka, 1/3 Eureka
The Digital Forensics Process and Forensic Readiness
Extra 30 minutes added to end of session, in case of over-runs
Carl Stuart Leichter
IMT 4114 Introduction to Digital Forensics
16. mars 2017
Kl. 16.00
245 min
A153
Digital forensics lab day 4
Jeff Hamm
IMT4130
5. april 2017
Kl. 10.15
245 min
A153
Bioøkonomi - gjesteforeleser Minister Johan Løken om skogindustri, + etter lunsj forberedelse for eksamen
Daria Kovalevskaya
SMF3052
29. mars 2017
Kl. 10.15
245 min
A153
Bioøkonomi - hvite delen - avfall + bioplast
Daria Kovalevskaya
SMF3052
4. oktober 2017
Kl. 16.15
240 min
A153
Lab day 2
Carl Stuart Leichter
IMT4114 Introduction to Digital Forensics
6. oktober 2017
Kl. 14.15
240 min
A153
Lab day 4
Carl Stuart Leichter
IMT4114 Introduction to Digital Forensics
25. oktober 2016
Kl. 13.15
240 min
C007
Jan O. Heimdal
Jan O. Heimdal
Jan O. Heimdal
18. oktober 2016
Kl. 13.15
240 min
C007
Jan O. Heimdal
Jan O. Heimdal
Jan O. Heimdal
7. september 2017
Kl. 12.10
230 min
C025
IMT4309 - Cognitive Walkthrough
Anders-Petter Andersson
IMT4309
4. september 2017
Kl. 13.15
225 min
Lille Eureka, 1/3 Eureka
IMT4114 first lecture
Introduction to digital Forensics
Carl Stuart Leichter
IMT4114 Introduction to Digital Forensics
20. september 2017
Kl. 08.15
225 min
A146
Roaming, Security and Clients
Eigil Obrestad
IMT2631
9. mai 2017
Kl. 08.15
225 min
A146
IMT4130 - Session 8
Lasse Øverlier
IMT4130
25. august 2017
Kl. 10.15
225 min
K102
25 Aug
MHB
MTL
28. februar 2017
Kl. 08.15
225 min
A146
IMT4130 - Session 4
Lasse Øverlier
IMT4130
8. september 2017
Kl. 10.15
225 min
K102
Tre
Jan Steinar Egenes
BYG2311
26. januar 2017
Kl. 12.45
195 min
Lille Eureka, 1/3 Eureka
Juss 2
Einar Bergsholm
GEO2331 Juss og matrikkellære
5. oktober 2017
Kl. 10.15
180 min
A153
Anomaly detection 2: Statistical methods - non-parametric
Slobodan Petrovic
IMT4204
23. mars 2017
Kl. 09.10
180 min
A146
IMT4126
Patrick Bours
IMT4126
6. april 2016
Kl. 13.10
175 min
K102
Forelesning Elektromagnetisme 6.4
Are Strandlie
ELE1071
15. mars 2017
Kl. 15.10
175 min
K102
Forelesning ELE1071 15.3.2017
Are Strandlie
ELE1071
1. mars 2016
Kl. 12.13
175 min
C007
Finansregnskap kapittel 20-21
Ivar Moe
SMF2151F
30. mars 2017
Kl. 12.45
170 min
Lille Eureka, 1/3 Eureka
Juss 8
Jo Stigen
GEO2331
3. oktober 2017
Kl. 11.15
165 min
A153
Org and culture
Halvor Holtskog
TØL4024 Manufacturing Management
3. oktober 2016
Kl. 13.15
165 min
K102
SMF 2181
SMF 2181
Per Jacobsen
SMF2181
24. april 2023
Kl. 09.15
165 min
K113
Tutorial 7
IMT4133 Tutorial 7
Kyle Porter
IMT4133 Data Science for Security and Forensics
31. oktober 2016
Kl. 13.15
165 min
K102
Mikroøkonomi 31. 10. 2016
Per Jacobsen
Mikroøkonomi
«
Første
‹
Forrige
1 av 11
›
Neste
»
Siste